הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות הבאה מכילה מידע על ההתאמות שביצענו עד עכשיו באתר inmind.co.il (להלן: "האתר" או "אתר האינטרנט") שמופעל על ידי בית הספר הישראלי ל-NLP (להלן: "החברה" או "אנחנו" או "לנו") וכדי לאפשר לך ליצור קשר עם החברה בענייני נגישות.

לפי הרגע, אנחנו לא מחויבים להנגשת אתר האינטרנט לפי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013 של מדינת ישראל. עם זאת, חשוב לנו להנגיש את השירותים שאנחנו מספקים לכלל האוכלוסיה כדי לאפשר שיוויון הזדמנויות הוגן לכל מי שבוחר להשתמש באתר או בשירותים שלנו.

מכיוון שזה המצב, הנגשנו עד עכשיו את האתר בהתאם לרמת נגישות A, לפי Web Content Accessibility Guidelines (להלן: "WCAG") של ארגון W3C Web Accessibility Initiative (WAI).

בנוסף, אנחנו משתדלים להנגיש את האתר כך שיתאים לרמת נגישות AA לפי ה-WCAG כדי שכל משתמש יוכל להיכנס אל האתר ולקבל שירות ומידע בצורה שווה וללא כל אפליה.

רכיבים ואיזורים מונגשים

עד עכשיו הנגשנו את הדברים הבאים שיכולים להיות מופעלים באמצעות סרגל ניווט הנמצא מאחורי כפתור הנגשה זמין ללחיצה בצד שמאל של המסך:

  • החלפה לגופן טקסט קריא.
  • שינוי גודל גופן טקסט – הגדלה והקטנה של גופנים ולחליפין שימוש במקשי CTRL ביחד עם המקשים + להגדלת הגופן או – להקטנת הגופן, במקלדת.
  • ניווט ללא עכבר – שימוש במקש TAB במקלדת.
  • הסרת אנימציות.
  • מצבי ניגודיות כהה ושחור לבן.
  • תיאור אלטרנטיבי – ברוב התמונות באתר יש תגית ALT עבור קוראים ומכשירים.
  • סימון כותרות וקישורים.
  • הוספת קו תחתון בעת מעבר עם העכבר על קישורים, ניתן להציג קו תחתון.

אנחנו משתדלים כמיטב יכולתנו להמשיך לשפר את הנגישות של האתר ולהנגיש אותו, מעבר לרשימה זו.

רכיבים ואיזורים שלא הונגשו עדיין

אנו מודעים לעובדה כי ישנם מספר רכיבים באתר אשר אינם נגישים באופן חלקי או מלא, לצערנו אין באפשרותנו להנגיש רכיבים ואזורים אלו ואנו עושים מאמצים לאתר חלופות נגישות.

עד אשר נאתר חלופות אלו ניתן לפנות לאחראי הנגישות אשר פרטיו רשומים בהמשך עמוד זה לקבלת שירות נגיש.

להן רשימת הרכיבים והאזורים אשר אינם נגישים באתר:

  • רכיבי צד ג' – הקלטות וידאו שמשודרות באתר דרך הטמעת נגן מחברת Vimeo

משוב ופניות אלינו

אנחנו מכבדים כל משוב בנוגע למידת הנגישות של האתר שלנו ונפעל לבצע כל שינוי שיידרש. במידה ויש לכם משוב שכזה, נתקלתם בבעיית נגישות באתר או עלתה שאלה בנושא, ניתן לפנות אל נציג הנגישות שלנו במייל המפרט את השינויים הנדרשים:

ליאור ברקן
אימייל: lior@operationlp.com

בדרך כלל, מענה על הפנייה יתבצע תוך 2 ימי עסקים לכל היותר.

תפריט נגישות