כיף לראות שהצלחת להתחבר והכל עובד טוב!

אם כבר יצא לך להיות ברשת חברתית (פייסבוק, טוויטר, לינקד-אין וכן הלאה) השימוש באתר יהיה די פשוט עבורך. מצד שני, רק כדי לתת לך הצצה עם הסברים לפני השימוש בנינו את העמוד הזה עבורך. לאחר היציאה ממנו, תמיד אפשר לחזור אליו. הוא נמצא בתוך התפריט למעלה שנקרא "הכספת".

 

חלונית עדכון הסטטוסים

חלונית עדכון הסטטוסים היא למעשה קובייה אפורה שלחיצה עליה תעשה 2 דברים: תאפשר לנו לכתוב את התוכן שנרצה לפרסם ותחשוף את כפתור השליחה. מאוד פשוט.

שלוש הצורות שמתחת לחלונית האפורה מאפשרות לנו לצרף קישור (האייקון עם השרשרת), סרטון (האייקון של סרט הצילום) או תמונה (האייקון של המצלמה) אל הסטטוס שברצוננו לעדכן.

 

עדכוני החברים

כאשר חבר או חברה שלנו מעדכנים תכנים אנחנו נראה זאת מיידית בעמוד העדכונים השוטפים שלנו (נמצא בסרגל העליון). על הדבר שכתבו נוכל לפרסם תגובה (חלון אפור ייפתח ויאפשר לנו לכתוב אחת), לתת לו Like, לסמן אותו כספאם (גם קורה) ולשתף.

במידה וזהו עדכון שאנחנו פרסמנו, נראה תחתיו גם את אפשרות המחיקה (כמו שמופיע בתמונה).

 

טיפים לשימוש ברשת החברתית בצורה יעילה

כדי להיות יעילים ברשת החברתית יש להתייחס אליה כאל רשת חברתית:

א. למלא את הפרופיל (יש שם אחוזים שעוזרים לך לדעת מתי סיימת) ולדאוג שהשם שלך יהיה בעברית, כדי להקל על כל החברים, לזהות אותך, לתקשר אתך ולפנות אליך.

ב. לשים תמונה נורמלית. קוראים לזה "אווטאר" וזה נמצא בתוך הפרופיל שלך. אנשים עם תמונה מקבלים הרבה יותר תגובות. חוץ מזה, גם כיף לדעת עם מי אנחנו מתקשרים.

ג. להציע הצעות חברות לאנשים שכבר יצא לך להכיר ולאנשים שנראה לך שיהיה לך מעניין להכיר.

ד. לתת לאנשים כבוד גם כאשר הדעה שלהם שונה משלך. זה בסדר לא להסכים ולנהל על זה דיון. חשוב לזכור: NLP הוא תחום שעוסק בתקשורת. לא בריבים מטופשים.

ה. להימנע ככל האפשר מספאם, פרסומות מציקות וכן הלאה. חוק האצבע הוא כזה - אם יש לך צורך לשאול אם משהו הוא ספאם, זה כנראה ספאם.

ו. להזמין לפה חברים מבחוץ שמתעניינים ב-NLP. האפשרות נמצאת בתוך התפריט הפנימי שבצד ימין. הרי פה זה בדיוק המקום לתת לאנשים את האפשרות להתעניין, לשאול ולהבין יותר.

ז. אם מתעורר אצלך החשק לשאול "למה אף אחד מהחברים שלי לא פרסם כלום היום?" זה הזמן שלך לתת דוגמה אישית ולפרסם משהו חדש בעצמך.

עכשיו, אני מזמין אותך להשתמש בסרגל העליון, להתחיל ליהנות ברשת החברתית וכמובן, להזמין את החברים שלך. נפגש בפנים!

ליאור ברקן

תפריט נגישות